29.08.2019 Pechowy remis.

Mecz z KS STRADOM Częstochowa w którego barwach występuje wychowanek LISWARTY rozpoczynający swoją seniorską przygodę z piłką właśnie w Krzepicach Mateusz Chęciński zapowiadał się emocjonująco i trzeba przyznać, że emocji nie brakło do ostatnich chwil spotkania.

Pierwszą część spotkania lepiej rozpoczęli goście. Częściej utrzymywali się przy piłce i ich dążenia do objęcia prowadzenia przyniosły efekt, kiedy to po strzale z pola karnego Wojciech Pietrzak nie był w stanie skutecznie interweniować.

Strata bramki podrażniła gospodarzy, którzy odważniej ruszyli do przodu czego konsekwencją był gol wyrównujący strzelony prze Jakuba Krakowiaka.

LISWARTA nie zamierzała na tym poprzestać i jeszcze przed przerwą objęła prowadzenie pewnie wykorzystanym przez Kacpra Nagłowskiego rzucie karnym podyktowanym za faul na Mateuszu Mońce.

W drugiej odsłonie spotkania obejrzeliśmy tylko jedno trafienie. Kiedy mecz dobiegał końca goście wykonywali rzut wolny blisko narożnika boiska, a dośrodkowanie strzałem głową na gola zamienił jeden z zawodników z Częstochowy.

Chwilę później rozległ się kończący spotkanie gwizdek arbitra głównego.

LISWARTA na swoim terenie ponownie zremisowała więc nie może być zadowolona z takiego rezultatu. Goście natomiast wyrównując w takich okolicznościach wywiozą cenny punkt z trudnego terenu.

Kolejne spotkanie LISWARTA Krzepice rozegra nietypowo w piątek 30.08.2019 na prośbę UNI Rędziny. Mecz pierwotnie miał się odbyć w Rędzinach, ale z powodu zmiany daty zostanie rozegrany w Krzepicach od godziny 17:00.

ZAPRASZAMY kibiców obu drużyn na stadion przy ulicy sportowej!

LISWARTA Krzepice 2:2 KS STRADOM Częstochowa

Bramki dla LISWARTY: Jakub Krakowiak, Kacper Nagłowski

Skład LISWARTY:

Wojciech Pietrzak – Paweł Buła, Kacper Nagłowski, Łukasz Kajkowski (Łukasz Kilan), Jakub Mikołajczyk – Mateusz Mońka (Jakub Chrzan), Jakub Troczka, Mariusz Pawelec, Jakub Krakowiak – Rafał Kasprzak (Adam Płuciennik), Grzegorz Noga

W składzie również: Tomasz Pląskowski

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież