05.09.2019 LISWARTA nadal bez zwycięstwa.

Mecz LISWARTY z UNIĄ Rędziny odbył się na prośbę gości w piątkowe popołudnie. Obie ekipy chciały zainkasować pełną pulę, ale…

Pierwsza część spotkania była dość chaotyczna z obu stron. Mało było składnych akcji. Bramkarz LISWARTY był praktycznie bezrobotny za to miejscowi potrafili pokonać golkipera gości.

Po dalekim zagraniu na skrzydło piłkę przejął Jakub Mikołajczyk, dostrzegł ustawionego w polu karnym Grzegorza Nogę, który precyzyjnym strzałem w dalszy róg umieścił piłkę w bramce.

Przed przerwą LISWARTA miała doskonałą okazję na podwyższenie rezultatu. Oko w oko z bramkarzem stanął Mateusz Mońka, ale jego zamiary wyczuł bramkarz gości, który zwycięsko wyszedł z tego pojedynku.

Po przerwie krzepiczanie mogli szybko zamknąć mecz. Sytuacji sam na sam z bramkarzem po prostopadłym zagraniu Mateusza Spaczyńskiego nie wykorzystał niestety Rafał Kasprzak.

Goście próbowali doprowadzić do wyrównania, chociaż to większe zagrożenie stwarzali gospodarze.

Próby przyjezdnych przyniosły jednak efekt, kiedy to po dalekiej wrzutce w pole karne nieporozumienie między bramkarzem, a obrońcą miejscowych wykorzystał napastnik UNI i skierował piłkę do pustej bramki.

LISWARTA walczyła o komplet punktów do ostatnich minut jednak strzał Łukasza Kajkowskiego dobrze wybronił bramkarz gości, a także w kilku innych sytuacjach interweniował skutecznie zapobiegając zagrożeniu.

Ostatecznie LISWARTA zanotowała trzeci remis na własnym boisku, natomiast UNIA dopisała cenny punkt.

Kolejne spotkanie LISWARTA Krzepice rozegra na własnym terenie z ZIELONYMI Żarki już w najbliższą sobotę o godzinie 11:00. Zapraszamy na stadion w Krzepicach!

LISWARTA Krzepice 1:1 UNIA Rędziny

Bramka dla LISWARTY: Grzegorz Noga

Skład LISWARTY:

Wojciech Pietrzak – Paweł Buła (Łukasz Kajkowski), Jakub Toczka, Kacper Nagłowski, Jakub Mikołajczyk – Mateusz Mońka (Rafał Kasprzak), Łukasz Kilan, Jakub Krakowiak, Mariusz Pawelec, Adam Płuciennik (Mateusz Spaczyński) – Grzegorz Noga

W składzie również: Tomasz Pląskowski, Wiktor Krzemiński, Jakub Chrzan, Marcin Podgórski

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież