23.09 2019 LISWARTA pnie się w górę tabeli!

LISWARTA Krzepice w ostatniej kolejce spotkań zawitała na terenie WARTY Mstów.

W ostatnich latach krzepiczanie potrafili zdobywać punkty na trudnym terenie, ale też zdarzyło im się wracać w nienajlepszych humorach ze Mstowa.

Tym razem po pierwszym ligowym zwycięstwie krzepiczanie pełni nadziei wyszli na boisko przeciwnika.

Mecz nie należał do najprzyjemniejszych dla oka, ale w tym spotkaniu najważniejszy był korzystny rezultat i punkty.

LISWARTA otworzyła wynik spotkania po golu Łukasza Kajkowskiego. Dośrodkowanie Jakuba Mikołajczyka z rzutu wolnego zgrał głową w pole karne Kacper Nagłowski, a tam najlepiej ustawiony był „Kawa”, który również głową skierował piłkę do siatki z bliskiej odległości.

Na kolejne trafienia trzeba. Kolejny raz w barwach LISWARTY instynktem snajperskim wykazał się Łukasz Kajkowski, kiedy to po zagraniu Grzegorza Nogi wzdłuż bramki „zamknął” akcję i zdobył swojego drugiego gola w meczu i podwyższył prowadzenie przyjezdnych.

Gospodarze potrafili tego dnia zdobyć gola kontaktowego. Po dośrodkowaniu w pole karne pierwszy strzał zawodnika gospodarzy wybronił Wiktor Krzemiński, ale dobitka znalazła drogę do siatki.

Ostatecznie wynik się już nie zmienił i LISWARTA Krzepice mogła po meczu dopisać do swojego konta ważne trzy punkty, automatycznie przesuwając się w tabeli na szóste miejsce.

LISWARTA już jutro będzie miała okazję podtrzymać dobrą passę, choć nie będzie to zadanie łatwe, gdyż do Krzepic zawita rewelacyjny jak na razie beniaminek, trzecia w tabeli JEDNOŚĆ Boronów, która ma już na tapecie tak solidne ekipy jak AMATOR Golce czy MGLKS Woźniki.

Pierwszy sygnał do gry na stadionie w Krzepicach rozlegnie się o godzinie 15:00! ZAPRASZAMY NA STADION!!!

WARTA Mstów 1:2 LISWARTA Krzepice

Skład LISWARTY:

Wiktor Krzemiński – Paweł Buła, Kacper Nagłowski, Łukasz Kilan, Jakub Mikołajczyk – Mateusz Mońka, Jakub Troczka, Mariusz Pawelec, Jakub Krakowiak – Łukasz Kajkowski (Jakub Chrzan), Grzegorz Noga

W składzie również: Tomasz Pląskowski

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież