24.09.2019 Żal niewykorzystanych okazji.

W ostatniej kolejce częstochowskiej „okręgówki” do Krzepic zawitał rewelacyjny beniaminek. LISWARTA miała chrapkę dopisać do swojego konta trzecie zwycięstwo z rzędu i wskoczyć na podium ligowej tabeli, ale brak skuteczności boleśnie zweryfikował te plany.

Pierwsze minuty spotkania były spokojne. Po około kwadransie Wiktor Krzemiński dwukrotnie był zmuszony do interwencji, po groźnych strzałach z dystansu.

Z biegiem meczy mocniej do głosu dochodzili jednak gospodarze, a swoją doskonałą okazję przed przerwą miał Jakub Krakowiak, ale nie trafił piłką do siatki po strzale głową z bliskiej odległości.

W drugiej odsłonie krzepiczanie byli stroną przeważającą. Zdominowali przyjezdnych i stworzyli kilka groźnych okazji, a najlepszą z nich miał Grzegorz Noga po dograniu wzdłuż bramki Rafała Kasprzaka, a tym razem „Grzela” nie wyprowadził gospodarzy na prowadzenie.

Goście próbowali swoich sił w kontratakach i choć mieli problem ze sforsowaniem dobrze funkcjonującej krzepickiej obrony wywalczyli rzut wolny z okolic 25 metra.

Niestety dla gospodarzy, a ku radości przyjezdnych precyzyjnym uderzeniem ze stojącej piłki wykazał się zawodnik JEDNOŚCI wyprowadzając i jak się później okazało zapewniając zwycięstwo gościom.

LISWARTA Próbowała odmienić losy spotkanie, ale tym razem, po raz pierwszy na własnym terenie w bieżącym sezonie musiała uznać wyższość gości.

Teraz czas na zbieranie energii i szlifowanie dyspozycji, gdyż w najbliższą niedzielę tj. 20.09.2019 o godzinie 16:00 krzepiczanie rozegrają spotkanie na trudnym terenie w Golcach z miejscowym AMATOREM. Serdecznie zapraszamy do wsparcia LISWARTY w derbowym spotkaniu!

LISWARTA Krzepice 0:1 JEDNOŚĆ Boronów

Wiktor Krzemiński – Paweł Buła, Kacper Nagłowski, Jakub Troczka, Jakub Mikołajczyk – Adam Płuciennik (Rafał Kasprzak), Łukasz Kilan,, Mariusz Pawelec, Jakub Krakowiak (Jakub Chrzan) – Łukasz Kajkowski, Grzegorz Noga

W składzie również: Tomasz Pląskowski, Marcin Podgórski

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież