25.09.2019 Do Sympatyków MGLKS LISWARTA Krzepice!

Drodzy Sympatycy, Rodzice trenującej młodzieży oraz dzieci, Działacze, Trenerzy, Zawodnicy MGLKS LISWARTA Krzepice!

Zwracamy się do Was z prośbą o przybycie w najbliższy czwartek tj. 26.09.2019 o godzinie 18:00 do OSP w Krzepicach i wsparcie naszego projektu w ramach funduszu obywatelskiego „Stare Miasto Krzepice”.

Pragniemy zamontować na stadionie nowy piłkochwyt, gdyż stan aktualnego pozostawia wiele do życzenia i po wielu latach wysłużenia nie spełnia swojego zadania.

Właśnie projekt o nowe piłkochwyty będziemy przedstawiać na najbliższym zebraniu.

Szczególnie newralgiczna jest strona „od Łezki”.

Wielokrotnie zdarza się, że podczas meczów lub treningów piłka ląduje poza obszarem boiska, a biorąc pod uwagę, że teren poza stadionem jest często zaniedbany to niestety nie każdą piłkę uda się odnaleźć, a szczęśliwy znalazca nie zawsze chętnie zwraca ją na teren stadionu. Koszt piłki meczowej to około 300 złotych.

Nowy piłkochwyt będzie miał za zadanie zapobiegać takim sytuacjom, ale również zwiększa tempo gry, a także intensywność treningów.

Stadion MGLKS LISWARTA Krzepice jest obiektem gminnym, a nowy piłkochwyt może służyć przez około 10 lat więc przez wile lat będzie służyć kolejnym grupom, osobom korzystającym z obiektu.

Prosimy o Waszą mobilizację, a także o zmotywowanie osób Wam bliskich do wsparcia tego przedsięwzięcia, aby stadion, wizytówka MGLKS LISWARTA Krzepice nabierał blasku, a przede wszystkim był bezpiecznym miejscem dla użytkowników!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież