03.10.2019 Punkt na trudnym terenie.

LISWARTA Krzepice nie miała w ostatnim czasie dobrych wspomnień z Golec i na mecz z AMATOREM wybrała się z niepewnością tym bardziej, że trener Andrzej Wróblewski postanowił oszczędzić leczącego uraz Mariusza Pawelca.

Pierwsze minuty spotkania pokazały, że decydująca będzie walka o środek pola. Ekipy nie odpuszczały, a walki nie brakowało. Tym samym w pierwszej odsłonie nie oglądaliśmy bramek, choć okazje z obu stron były.

Najkorzystniejszą w szeregach LISWARTY miał Jakub Krakowiak, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. Z drugiej strony boiska musiał wykazać się swoim kunsztem Wiktor Krzemiński, który obronił groźny strzał zawodnika gospodarzy.

Bramki zobaczyliśmy dopiero w drugiej odsłonie meczu. Najpierw sędzia nie uznał gola gospodarzom sygnalizując pozycję spaloną strzelca choć miejscowi mocno protestowali.

W 82 micie błąd w wyprowadzeniu piłki w szeregach obronnych gospodarzy wykorzystał Rafał Kasprzak, który najpierw odebrał piłkę obrońcy, a następnie precyzyjnym strzałem zmieścił ją przy dalszym słupku i goście mogli cieszyć się z prowadzeni.

Radość LISWARTY nie trwała jednak długo, gdyż chwilę później akcję oskrzydlającą z lewej strony wykończył celnym strzałem wbiegający w pole karne zawodnik miejscowych.

Więcej bramek już nie padło. Z perspektywy stworzonych sytuacji rezultat ten można uznać za sprawiedliwy.

Krzepiczanie wywieźli cenny punkt z trudnego terenu, a w kolejnej serii spotkań spotkają się z MGLKS Woźniki na własnym terenie. Początek meczu zaplanowany jest na 5.10.2019 o godzinie 15:00, serdecznie zapraszamy!

WARTA Mstów 1:2 LISWARTA Krzepice

Skład LISWARTY:

Wiktor Krzemiński –Łukasz Kilan, Kacper Nagłowski, Łukasz Kajkowski, Jakub Troczka, Jakub Mikołajczyk (Mateusz Mońka) – Rafał Kasprzak, Jakub Chrzan (Mateusz Spaczyński), Jakub Krakowiak, Adam Płuciennik (Paweł Buła) – Grzegorz Noga

W składzie również: Tomasz Pląskowski, Marcin Podgórski, Tomasz Wojtal, Mariusz Pawelec

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież