15.10.2019 LISWARTA zdobyła OLIMPIE!!!

Mecze w Truskolasach w ostatnich latach nie kończyły się pozytywnie dla krzepiczan, ale LISWARTA na mecz derbowy jechała pełna nadziei.

Różnica punktowa przed meczem między drużynami wynosiła cztery punkty na korzyść gości.

Początek meczu należał do przyjezdnych, którzy to po składnej akcji mogli objąć prowadzenie, ale bramkarz OLIMPI stanął na wysokości zadania po strzale Adama Płuciennika z pola karnego.

W kolejnej sytuacji był jednak bezradny, kiedy to Grzegorz Noga dopadł piłkę w okolicy ósmego metra i huknął pod poprzeczkę otwierając wynik spotkania.

Miejscowi po stracie bramki próbowali wyrównać i raz doskonale powstrzymał ich Wiktor Krzemiński, ale tuż przed przerwą nie był w stanie powstrzymać strzału napastnika w sytuacji sam na sam i drużyny na odpoczynek schodziły z wynikiem 1:1.

W drugiej odsłonie meczu inicjatywę przejęli goście, ale obie drużyny stworzyły sobie sytuację do objęcia prowadzenia.

Kiedy mecz dobiegał końca przyjezdni wywalczyli rzut rożny. Po dośrodkowaniu Jakuba Mikołajczyka strzał w słupek oddał Jakub Chrzan, ale dobitka głową Łukasza Kajkowskiego okazała się zabójcza i w ostatecznym rozrachunku „Kawa” zapewnił LISWARCIE komplet punktów!

Szansę na trzeciego gola miał jeszcze Jakub Chrzan, kiedy to prostopadłym podaniem został obsłużony przez Mariusza Pawelca, ale piłka po jego strzale w sytuacji sam na sam z bramkarzem przeszła ponad poprzeczką.

Ostatecznie krzepiczanie odczarowali nieprzyjemny dla siebie teren i zwyciężyli w Truskolasach.

Liczymy na to, że dobra passa zostanie podtrzymana w kolejnym spotkaniu z GROMRM Cykarzew, które rozpocznie się 19.10.2019 o godzinie 15:00 w Krzepicach! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

OLIMPIA Truskolasy 1:2 LISWARTA Krzepice

Bramki dla LISWARTY: Grzegorz Noga, Łukasz Kajkowski

Skład LISWARTY:

Wiktor Krzemiński – Paweł Buła, Łukasz Kajkowski, Kacper Nagłowski, Jakub Troczka, Jakub Mikołajczyk – Rafał Kasprzak (Mateusz Spaczyński), Mariusz Pawelec, Jakub Krakowiak (Mateusz Mońka) Adam Płuciennik (Łukasz Kilan) – Grzegorz Noga (Jakub Chrzan)

W składzie również: Tomasz Pląskowski, Marcin Podgórski, Wojciech Pietrzak

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież