30.10.2019 LISWARTA bez punktów w Kłomnicach.

Mecze w Kłomnicach nigdy nie należały do przyjemnych dla LISWARTY choć z ostatniego takiego spotkania krzepiczanie przywieźli cenny punkt więc mimo wszystko jechali na mecz z GMINĄ pełni nadziei.

Początek spotkania z obu stron był dość leniwy. Żadna drużyna nie potrafiła przejąć inicjatywy, a sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo.

Pierwszą dogodną okazję stworzyła LISWARTA, ale po akcji lewym skrzydle Adama Płuciennika i strzale z okolic 12 metra Grzegorza Nogi piłka poszybowała ponad poprzeczką.

Kolejna faza meczu należała do gospodarzy, którzy zagrali aktywniej. Mimo, że zagrożenia wielkiego nie stwarzali potrafili wykorzystać swoją szansę, kiedy to dośrodkowanie przed pole karne wypiąstkował Wiktor Krzemiński, zawodnik gospodarzy przejął piłkę i silnym strzałem w bliższy róg zdobył pierwszego gola. Taki wynik utrzymał się do przerwy.

Po wznowieniu gry LISWARTA zagrała aktywniej próbując doprowadzić do wyrównania jednak miała problem ze stworzeniem klarownej okazji, choć w jednej sytuacji bramkarz gospodarzy wykazał się swoim kunsztem.

Próba ofensywnej gry LISWARTY stwarzała gospodarzom możliwość do kontrataku i w ostatnich minutach ta sztuka się im udała. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 2:0 dzięki czemu umocnili się w górze tabeli.

Przed LISWARTĄ w najbliższy weekend bardzo prestiżowy mecz, gdyż do Krzepic przyjedzie rywal zza miedzy KS Panki. Można się więc spodziewać wysokiej frekwencji na trybunach, a kibice będą liczyć na dobre widowisko. Zapraszamy na stadion przy ulicy sportowej w sobotę 02.11.2019 o godzinie 14:00!!!

GMINA Kłomnice 2:0 LISWARTA Krzepice