SMUTNY POCZĄTEK 2020 ROKU

02.01.2020 Smutny początek 2020 roku.

Z żalem żegnamy ANDRZEJA KRAWCZYKA „KIBICA” Początek każdego kolejnego roku kalendarzowego niesie ze sobą dla większości z nas wiele nadziei, radości i pozytywnego spojrzenia w przyszłość. Niestety jednak w Nowy Rok do całej rodziny LISWARTY KRZEPICE dotarła smutna wiadomość, gdyż nasza piłkarska, społeczna rodzina dowiedziała się o śmierci ANDRZEJA KRAWCZYKA, wieloletniego zawodnika, a następnie oddanego kibica, zresztą jako „KIBIC” był wśród nas znany.

„KIBIC” był oddany LISWARCIE na boisku, a po zakończeniu gry rzadko zdarzało się, że opuszczał mecze swojej drużyny. Wspierał pierwszą drużynę, ale także młodych adeptów klubu. Angażował się w wiele inicjatyw jak chociażby pomagał przy organizacji BIEGU KRZEPKICH.

Przed meczami domowymi zazwyczaj był na stadionie przed zbiórką drużyny i witał zawodników jak gdyby sam się miał przygotować do meczu i wyjść z nimi na murawę. „Ogromnie boli myśl o chwili, w której nie będzie już następnych dni.”

Ostatnia ziemska droga ANDRZEJA KRAWCZYKA odbędzie się w sobotę 04.01.2020 roku w kaplicy cmentarza w KRZEPICACH o godzinie 11:00. „KIBIC” był z drużynom na dobre i na złe przez wiele lat więc my teraz bądźmy z nim i pożegnajmy Go godnie.

 

KIBICSTRONA

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież