22.07.2020 Ostatnie odliczanie!

Oj długą, za długą przerwę mieliśmy od rozrywek ligowych. Ostatni mecz o punkty LISWARTA zagrała jesienią 2019 roku, ale na szczęście możemy odliczać ostatnie godziny do ponownej walki o ligowe punkty.

Przypomnijmy tylko, że liga „okręgowa” w sezonie 2020/2021 ma nowy kształt, jest podzielona na dwie grupy po 10 zespołów z których pierwsze 4 będą walczyć o awans do IV ligi, natomiast kolejnych 6 zespołów będzie musiało drżeć o ligowy byt, a spadek do niższej ligi zaliczy minimum 6 drużyn, więcej szczegółów znajdziecie na odpowiednich portalach.

Grupę w której LISWARTA Krzepice w pierwszej fazie rozgrywek będzie rywalizować tworzą:

LISWARTA Krzepice, AMATOR Golce, KS Panki, OLIMPIA Truskolasy, UNIA Kalety, PŁOMIEŃ Glinica, POGOŃ Kamyk, SPARTA Lubliniec, MLKS Woźniki, JEDNOŚĆ Boronów.

Krzepiczan czeka więc wiele spotkań derbowych i właśnie w pierwszej kolejce LISWARTA wybiera się na takie spotkanie, na teren POGONI Kamyk!

Ciężko cokolwiek powiedzieć o aktualnej dyspozycji obu drużyn. Pierwsze spotkanie w nowym sezonie zawsze jest pewną niewiadomą, a w obecnej sytuacji spowodowanej wiadomo jakimi względami każda drużyna ma czystą kartę.

Tak gospodarze jaki i goście wyjdą na boisko zdeterminowani i zrobią co w ich mocy, aby zdobyć punkty w pierwszej kolejce.

W prawdzie historia spotkań obu drużyn w ostatnich czasach pokazuje, że zmierzą się wyrównane drużyny, ale to jednak POGOŃ z racji pozycji gospodarza będzie faworytem tego spotkania.

Nie będziemy jednak wróżyć z fusów, a zaczekajmy na rozstrzygnięcia na murawie.

Zapraszamy na wycieczkę do Kamyka i wspólne rozpoczęcie sezonu 2020/2021 z LISWARTĄ wszystkich kibiców!

Pierwszy gwizdek przewidziany jest w sobotę 24.07.2020 o godzinie 17:00!!!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież