04.08.2020 Z JEDNOŚCIĄ Boronów gramy dla „KAWY”!!!

Przed nami trzecia kolejka „okręgówki” w sezonie 2020/2021 i pierwszy mecz w obecnych rozgrywkach w którym to LISWARTA będzie gospodarzem.

Do Krzepic przyjedzie JEDNOŚĆ Boronów, która to na swoim koncie ma 4 punkty po remisie z Glinicą i zwycięstwie z u siebie z Kamykiem.

Zawodnicy z trenerem i zarządem dedykują to spotkanie Łukaszowi Kajkowskiemu, który doznał złamania kości strzałkowej przed niespełna dwoma tygodniami w inaugurującym meczu z POGONIĄ Kamyk. Popularnego „KAWY” nie trzeba przedstawiać nikomu, kto kibicuje LISWARCIE.

Jest to zawodnik, który od lat poświęca się dla naszej drużyny, uniwersalny żołnierz, który potrafi odnaleźć się na boisku, na każdej pozycji. Zawsze wierny LISWARCIE i z LISWARTĄ na dobre i na złe.

KAWA przeżywa teraz trudny moment, a przez lata cieszył swoją grą kibiców i mamy nadzieję, że jeszcze wielokrotnie po jego zagraniach na boisku kibicom szybciej zabije serce. Pokażmy teraz, że w tym trudnym momencie może na nas liczyć i nie pozostał sam.

Mamy nadzieję, że licznie wstawicie się na najbliższym spotkaniu, które odbędzie się 8.08.2020 od godziny 17:00 i wspomożecie „KAWĘ”. Podczas spotkania dobrowolnym gestem „do puszki” można będzie przekazać środki na rehabilitację Łukasza i pomóc mu szybszym, a przede wszystkim w prawidłowym dojściu do sprawności. Wszystkie zebrane środki będą przekazane oczywiście Łukaszowi.

Wierzymy w Was bo już pokazywaliście, że nie zostaje Wam obojętne zdrowie tych, którzy są związani z naszą LISWARTĄ, którzy poświęcają się i dostarczają wielu wrażeń na boisku.

LISWARTA ZAWSZE RAZEM!!!

"""""""""""""""""""""""""""""

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież