10.08.2020 LISWARTA wygrywa dla KAWY!!!

Do mecz z JEDNOŚCIĄ Boronów LISWARTA przystępowała podwójnie zmotywowana. Po pierwsze krzepiczanie pragnęli podnieść z murawy pierwszy komplet punktów, a po drugie dedykowali ten mecz koledze z boiska, który zmaga się z kontuzją Łukaszowi Kajkowskiemu.

Spotkanie zaczęło się możliwie najlepiej dla gospodarzy. Zawahanie obrońcy w wyprowadzeniu piłki wykorzystał Miłosz Szczepański, który po obiorze dograł do ustawionego w polu karnym Grzegorza Nogi, a ten precyzyjnym strzałem otworzył wynik spotkania.

Radość miejscowych nie trwała jednak długo. Goście po rzucie wolnym i dośrodkowaniu w pole karne doprowadzili do wyrównania po strzale głową.

Drużyną aktywniejszą w pierwszej odsłonie meczu była LISWARTA. Duża zamieszania w szeregach obronnych JEDNOŚCI siał na prawej stronie Miłosz Szczepański, ale ostatecznie próby miejscowych przed przerwą nie przyniosły zamierzonego rezultatu.

W drugich 45 minutach krzepiczanie chcieli przekuć swoją grę na zdobycze bramkowe i ta sztuka im się udała. Dwukrotnie w roli głównej wystąpił skuteczny tego dnia Rafał Kasprzak.

Najpierw wykończył składną akcję prawą stroną szybkim, niesygnalizowanym, silnym strzałem z pola karnego, a następnie wykorzystał podanie Jakuba Krakowiaka, wbiegł z piłką w pole karne i nie dał szans na skuteczną interwencj golkiperowi przyjezdnych.

JEDNOŚĆ nie składała broni i po zagraniu prostopadłym próbujący ratować sytuację Wiktor Krzemiński nieczysto powstrzymywał napastnika gości, a sędzia wskazał na „wapno”.

Próbę z 11 metrów Wiktor wybronił, ale przy dobitce był już bezradny.

Goście kończyli mecz w 10, ale więcej bramek już nie padło, choć obie drużyny mogły zmienić rezultat meczu.

Wartym odnotowania jest debiut w oficjalnym meczu pierwszej drużyny naszego kolejnego wychowanka KACPRA SKALIKA! Kacprowi życzymy wielu sukcesów w barwach LISWARTY!

Ostatecznie krzepiczanie zdobyli pierwszy komplet punktów i to zwycięstwo zadedykowali Łukaszowi Kajkowskiemu.

W imieniu Łukasza pragniemy również podziękować wszystkim kibicom, którzy dołączyli do naszej inicjatywy i wspomogli go w walce o powrót do zdrowia.

DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI!!!

Kolejne spotkanie LISWARTA rozegra na bardzo ciężkim terenie, aktualnego lidera naszej grupy, który na tą chwilę może się popisać 100% skutecznością, a w ostatniej kolejce odprawił POGOŃ Kamyk 4:0, czyli AMATORA Golce!

Mecz planowo ma się rozpocząć 15.08.2020 o godzinie 17:00!!!

LISWARTA Krzepice 3:2 JEDNOŚĆ Boronów

Bramki dla LISWARTY: Grzegorz Noga, Rafał Kasprzak x2

Skład LISWARTY: Wiktor Krzemiński – Paweł Buła, Łukasz Kilan, Jakub Troczka (Kacper Skalik), Kamil Ciapa – Miłosz Szczepański (Adam Płuciennik), Mariusz Pawelec, Mateusz Spaczyński, Jakub Krakowiak – Grzegorz Noga, Rafał Kasprzak (Mateusz Mońka)

W składzie również: Tomasz Pląskowski, Marcin Podgórski, Kamil Sajecki

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież