02.08.2020 OLIMPIA zdobyta!

Na mecz w Truskolasach LISWARTA jechała z nadziejami na korzystny wynik. Rezultaty poprzednich spotkań wskazywały faworyta w krzepiczanach, ale spotkania wyjazdowe nigdy łatwe nie są, a gospodarze często potrafią wznieś się na wyżyny swoich możliwości i sprawić niespodziankę.

Od początku spotkania inicjatywę przejęli goście, ale nie potrafili sforsować defensywy miejscowych.

Gospodarze upatrywali swoich szans w kontratakach i po jednym z takich nieoczekiwanie objęli prowadzenie.

LISWARTA jeszcze przed przerwą doprowadziła do wyrównania, kiedy to precyzyjnym strzałem w boczną siatkę z przed pola karnego wykazał się Kamil Ciapa strzelając swoją pierwszą bramkę w bieżących rozgrywkach.

Po wznowieniu gry zawodnik miejscowych nieprzepisowo powstrzymywał szarżującego, aktywnego Kamila Ciapę za co obejrzał drugi żółty kartonik i przedwcześnie zakończył swój udział w meczu.

Krzepiczanie „zamknęli” na swojej połowie OLIMPIE, a konsekwencją tego były kolejne bramki.

Na prowadzenie LISWARTĘ wyprowadził Dawid Rogoż, który zachował się czujnie w polu karnym, dopadł do piłki i z zimną krwią skierował ją do bramki. Była to pierwsza zdobyta przez Dawida bramka w pierwszej drużynie LISWARTY. Gratulujemy i życzymy napełniania golami rozwiązanego worka ;-).

Mecz zamknął celnym, pewnym uderzeniem z rzutu karnego Mariusz Pawelec podyktowanym za zagranie ręką w polu karnym obrońcy po strzale Kamila Ciapy.

LISWARTA wracała więc z wyjazdu z pełną zdobyczą punktową, ale już koncentruje się na najbliższym meczu, kiedy to podejmować będzie KS Panki!!!

Spotkanie zaplanowane jest na 5.09.2020 o godzinie 16:00!!! NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ!!!

OLIMPIA Truskolasy 1:3 LISWARTA Krzepice

Bramki dla LISWARTY: Kamil Ciapa, Dawid Rogoż, Mariusz Pawelec

Skład LISWARTY: Wiktor Krzemiński – Łukasz Kilan, Kacper Nagłowski, Jakub Troczka, Kamil Ciapa –Mateusz Mońka (Miłosz Szczepański), Mariusz Pawelec Mateusz Spaczyński, Jakub Krakowiak (Paweł Buła) – Rafał Kasprzak (Dawid Rogoż),Grzegorz Noga (Jan Mońka)

W składzie również: Cyprian Koszczyk, Robert Rudlicki, Tomasz Pląskowski

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak