18.10.2017 Ważne starcie we Wręczycy!!!

Przed LISWARTĄ wyjazd na trudny teren, do drużyny, która znajduje się w ścisłej czołówce i (nie licząc „nietykalnego” Znicza Kłobuck) ma realną szansę oraz chrapkę na drugą lokatę i walkę o awans w barażach, czyli Sokoła Wręczyca Wielka.

Sokół dotychczas rozegrał jedno spotkanie mniej, a mimo tego ma w dorobku 16 punktów, gdyby wygrał zaległy mecz dzieliłby drugie miejsce z Okszą Łobodno.

Drużyna z Wręczycy, póki co lepiej prezentuje się o dziwo w meczach wyjazdowych, gdzie odniosła 4 zwycięstwa, a tylko raz schodziła z boiska pokonana. W meczach domowych na swoim koncie Sokół zapisał równo po jednym zwycięstwie, remisie i porażce.

18.10.2017 Krzepicka LISWARTA górą!!!

Solidnie na własnym terenie zaprezentowała się krzepicka LISWARTA, która w ostatniej kolejce poskromiła imienniczkę z Popowa.

Od pierwszych minut spotkanie było żywe i zacięte. O dziwo to goście dłużej utrzymywali się przy piłce, ale to miejscowi byli bardziej konkretni w swoich poczynaniach.

Już w pierwszym kwadransie bardzo dobre okazję mieli Jakub Mikołajczyk i Grzegorz Noga. Kuba niestety przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem, a Grzela zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału, kiedy to piłka dotarła do niego 10 metrów od bramki.

Grzesiu był aktywny, miał jeszcze dwie dogodne okazję, ale w pierwszej części spotkania brakowało mu skuteczności.

11.10.2017 ZDJĘCIE DO KALENDARZA!!!

Informujemy wszystkich zawodników LISWARTY KRZEPICE, że przed spotkaniem z LISWARTĄ Popów będzie sesja zdjęciowa do kalendarza na rok 2018!

Prosimy o wstawienie się wszystkich zawodników, tych gotowych do gry, jaki i kontuzjowanych na zbiórkę przed meczem!!! 

11.10.2017 LISWARTY wystąp! Przed nami derby!!!

Zbliża się IX seria spotkań, a w niej spotkają się LISWARTY z Krzepic i Popowa.

W ostatniej kolejce spadkowicze odnieśli zwycięstwa, dlatego ten mecz zapowiada się interesująco, a patrząc dodatkowo na historię pojedynków obu drużyn można być pewnym, że spotkanie będzie zacięte do ostatniej minuty, a emocji nie zabraknie.

LISWARTA Popów aktualnie zajmuje ósmą pozycję z dorobkiem 11 punktów. Na swoim koncie odnotowując trzy zwycięstwa, tyle samo porażek i dwa remisy. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby popowianie zbliżyli się do czołówki, gdyż różnice punktowe nie są duże, a do rozegrania jeszcze wiele spotkań.

Krzepiczanie są jak do tej pory niepokonani na własnym terenie i będą chcieli podtrzymać serię zwycięstw u siebie w obecnym sezonie. Po raz kolejny nie wiadomo w jakim zestawieniu kadrowym wybiegnie na boisko LISWARTA, ale oby jedenastka desygnowana do gry stanęła na wysokości zadania i udowodniła, że szczególnie przed własną publicznością prezentuje wyrównany, wysoki poziom!

Początek spotkania w Krzepicach 14.10.2017 o godzinie 15:00! Serdecznie zapraszamy!!!

15.09.2017 Ze smutkiem żegnamy Błażeja Nogę.

W ostatnich godzinach dotarła do nas smutna wiadomość o odejściu naszego kolegi, wiernego kibica naszej drużyny Błażeja Nogi.

Błażej walczył od dłuższego czasu z bardzo ciężką chorobą, niestety ta okazała się bezlitosna.

Zarząd Klubu wraz z zawodnikami oraz osobami bliskimi naszej drużynie łączy się w bólu z rodziną Błażeja.

Jesteśmy głęboko zasmuceni odejściem Błażeja i pragniemy złożyć najszczersze wyrazy współczucia najbliższym zmarłego..

Zawodnicy Liswarty najbliższy mecz dedykują ku pamięci Błażeja.

Program "Klub 2017"

Miło nam poinformować, że Klub Liswarta Krzepice został zakwalifikowany  do programu "Klub 2017" pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Dzięki funduszowi będą dofinansowane zajęcia sportowe dla sekcji młodzieżowych i zakup sprzętu sportowego.