20.02.2018 Weekend z pucharem!

LISWARTA Krzepice w ostatni weekend się nie nudziła. Najpierw w sobotę krzepiczanie rozegrali mecz sparingowy z LZS RUDNIKI, który zakończył się wynikiem 2:2. LISWARTA dwie połowy rozegrała w odmiennych składach. Do przerwy wystąpiła w następującym zestawieniu: Wojciech Pietrzak - Paweł Buła, Łukasz Kajkowski, Kacper Nagłowski, Łukasz Kilan - Miłosz Szczepański, Tomasz Mikołajczyk, Mateusz Spaczyński, Krzysztof Korzekwa - Grzegorz Noga, Rafał Kasprzak i wygrywała 1:0 po bramce Rafała Kasprzaka.
Po przerwie trener Szczęsny skorzystał ze wszystkich zawodników i ustawienie LISWARTY wyglądało następująco: Wojciech Pietrzak - Karol Hernacki, Łukasz Kajkowski, Mateusz Gazda, Dominik Wawrzyniak - Maciej Pilśniak, Miłosz Szczepański, Jakub Mikołajczyk, Tobiasz Kierat - Tomasz Wojtal, Mateusz Mońka. Bramkę dla krzepiczan z rzutu karnego zdobył Łukasz Kajkowski.
Niedziela stała natomiast pod hasłem: Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Marka Sztolcmana.
LISWARTA trafiła do grupy I z Huraganem Jezioro, Maratonem Waleńczów oraz KS Panki. Krzepiczanie wygrali z Huraganem 3:0 po bramkach Kacpra Nagłowskiego x2 i Jakuba Mikołajczyka oraz z Maratonem 3:2, wszystkie gole dla LISWARTY zdobył Kacep Nagłowski. W ostatnikm spotkaniu KS Panki zwyciężyły 2:1, a gola honorowego dla krzepiczan zdobył świetnie dysponowany tego dnia Kacper Nagłowski.
W półfinale LISWARTA spotkała się z Olimipią Truskolasy i po zaciętym boju i złotej bramce w dogrywce wygrała 2:1. Tym razem Kacpra w zdobywaniu goli wyręczyli Rafał Kasprzak, strzelec bramki na 1:0, a decydujący cios zadał Grzegorz Noga.
W finale ponownie skrzyżowały się drogi LISWARTY z KS PANKI. Krzepiczanie objęli prowadzenie po golu, a jakże, niezawodnego tego dnia Kacpra Nagłowskiego, ale nie cieszyli się z niego długo. Brak komunikacji pomiędzy Łukaszem Kilanem, a Wojciechem Pietrzakeim doprowadził do niefortunnego zagrania, które w ostateczności zakończyło się samobójczym trafieniem bramkarza Krzepic.
W dalszej części meczu obie drużyny czuły do siebie duży respekt co spowodowało, że ani w regulaminowym czasie gry, ani w dogrywce kibice nie oglądali bramek.
Rzuty karne bezbłędnie wykorzystali zawodnicy z Panek i to oni ostatecznie zwyciężyli w całym turnieju. LISWARTA wzniosła puchar za II miejsce choć jak to w takich chwilach bywa mały niedosyt pozostał...
Królem strzelców z 7 trafieniami został Kacpera Nagłowski, który zostałwił konkurencje daleko z tyłu, gdyż koleni zawodnicy w tej klasyfikacji zdobyli po 3 gole. Kacper trafił również do najlepszej piątki turnieju! GRATULUJEMY!!!
Skład LISWARTY:
Wojciech Pietrzak - Paweł Buła, Grzegorz Noga, Kacper Nagłowski, Rafał Kasprzak, Łukasz Kilan, Jakub Mikołajczyk, Mateusz Mońka, Mateusz Spaczyński, Adrian Mikołajczyk
Trener: Stanisław Szczęsny
Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

15.02.2018 MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ im. MARKA SZTOLCMANA!!!

W najbliższą niedzielę tj. 18.02.2018 LISWARTA KRZEPICE weźmie udział w turnieju o Mistrzostwo Powiatu w Halowej Piłce Nożnej im. Marka Sztolcmana.

W grupie I spotkają się drużyny KS PANKI, LISWARTA KRZEPICE, HURAGAN JEZIORO oraz MARATON WALEŃCZÓW. 

Zgodnie z "rozkładem jazdy" LISWARTA swoje mecze ma rozegrać o następujących godzinach:

10:40 HURAGAN JEZIORO

11:20 MARATON WALEŃCZÓW

13:20 KS PANKI

Z grupy do fazy medalowej awansują dwie pierwsze drużyny. 

W grupie II spotkają się natomiast drużyny: GROM MIEDŹNO, JUNIOR SZARLEJKA, AMATOR GOLCE oraz OLIMPIA TRUSKOLASY. 

Miejmy nadzieję, że turniej przyniesie wiele pozytywnych emocji!!!

13.02.2018 Kolejny sprawdzian!

W najbliższą sobotę LISWARTA Krzepice rozegra drugi mecz kontrolny w obecnym okresie przygotowawczym, a jej rywalem będzie LZS Rudniki. Spotkanie zostatnie rozegrane w Krzepicach, a początek przewidziany jest na godzine 14:30.

12.02.2018 Pierwszy sparing zakończony wysoką porażką.

LISWARTA Krzepice rozegrała pierwszy spotkanie w 2018 roku.

W pierwszym meczu przygotowującym do rundy wiosennej musiała uznać wyższość lidera II grupy A klasy częstochowskiej, który w lidze tylko w jednym meczu podzielili się punktami z rywalem, a mianowicie Olimpii Huty Starej. 

Mecz rozegrany został na obiekcie RAKOWA Częstochowa, na sztucznej murawie, a rywal zaaplikował LISWARCIE 7 goli, tracąc jednego, do przerwy 1:0 dla Olimpii. 

Skład LISWARTY 

Wojciech Pietrzak - Paweł Buła, Mateusz Gazda, Kacper Nagłowski, Krzysztof Korzekwa - Mateusz Mońka, Miłosz Szczepański, Łukasz Kilan, Jakub Mikołajczyk - Tomasz Wojtal, Rafał Kasprzak

Grali również: Karol Hernacki, Maciej Pilśniak, Adrian Mikołajczyk, Tobiasz Kierat 

Trener: Stanisław Szczęsny

15.01.2018 Seniorzy trenują!

W bieżącym tygodniu tj. 15-21.01.2018 seniorzy LISWARTY Krzepice będą trenować w następujące dni:

- wtorek 19:00 hala 

- czwartek 18:00 hala

- sobota 14:00 stadion 

ZAPRASZAMY!!!

02.01.2018 LISWART rozpoczyna okres przygotowawczy! Rozkład jazdy!!!

Po przerwie świąteczno-noworocznej LISWARTA Krzepice rozpocznie niebawem okres przygotowawczy w do rundy rwanżowej sezonu 2017/2018. 

Pierwszy trening w 2018 roku zaplanowany jest na 9.01.2018 (wtorek) o godzinie 18:00 w hali sportowej. 

W czasie przygotowań LISWARTA rozegra cztery mecze kontrolne, a rywalami krzepiczan będą: 

- OLIMPIA HUTA STARA - 10.02.2018

- LZS RUDNIKI - 17.02.2018

- KS PANKI - 3.03.2018

- UNIA KALETY - 10.03.2018

Możliwe, że krzepiczanie rozegrają jeszcze jeden sparing w terminie 17.03, ale jest to uzależnione od daty wznowienia rozgrywek.