22.10.2019 Ważne zwycięstwo!!!

Ciężką przeprawę miała LISWARTA Krzepice we Wręczycy, ale wróciła z tarczą!

Od pierwszych minut gospodarze grali bardzo twardo w każdej strefie boiska, nie pozwalali krzepiczanom spokojnie wyprowadzić piłkę.

LISWARTA stworzyła kilka zaczepnych sytuacji, ale brakło jej precyzji w wykończeniu, natomiast gospodarze nie potrafili zagrozić bramce Wojciecha Pietrzaka.

Wreszcie z bocznej strefy boiska rzut wolny wykonywał Jakub Mikołajczyk, a z jego dośrodkowania wyszedł doskonały strzał, a piłka wpadła bramkarzowi „za kołnierz” i LISWARTA wyszła na prowadzenie, zdobywając tym samym swojego premierowego gola w pierwszej drużynie LISWARTY!

18.10.2017 Ważne starcie we Wręczycy!!!

Przed LISWARTĄ wyjazd na trudny teren, do drużyny, która znajduje się w ścisłej czołówce i (nie licząc „nietykalnego” Znicza Kłobuck) ma realną szansę oraz chrapkę na drugą lokatę i walkę o awans w barażach, czyli Sokoła Wręczyca Wielka.

Sokół dotychczas rozegrał jedno spotkanie mniej, a mimo tego ma w dorobku 16 punktów, gdyby wygrał zaległy mecz dzieliłby drugie miejsce z Okszą Łobodno.

Drużyna z Wręczycy, póki co lepiej prezentuje się o dziwo w meczach wyjazdowych, gdzie odniosła 4 zwycięstwa, a tylko raz schodziła z boiska pokonana. W meczach domowych na swoim koncie Sokół zapisał równo po jednym zwycięstwie, remisie i porażce.

18.10.2017 Krzepicka LISWARTA górą!!!

Solidnie na własnym terenie zaprezentowała się krzepicka LISWARTA, która w ostatniej kolejce poskromiła imienniczkę z Popowa.

Od pierwszych minut spotkanie było żywe i zacięte. O dziwo to goście dłużej utrzymywali się przy piłce, ale to miejscowi byli bardziej konkretni w swoich poczynaniach.

Już w pierwszym kwadransie bardzo dobre okazję mieli Jakub Mikołajczyk i Grzegorz Noga. Kuba niestety przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem, a Grzela zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału, kiedy to piłka dotarła do niego 10 metrów od bramki.

Grzesiu był aktywny, miał jeszcze dwie dogodne okazję, ale w pierwszej części spotkania brakowało mu skuteczności.

11.10.2017 ZDJĘCIE DO KALENDARZA!!!

Informujemy wszystkich zawodników LISWARTY KRZEPICE, że przed spotkaniem z LISWARTĄ Popów będzie sesja zdjęciowa do kalendarza na rok 2018!

Prosimy o wstawienie się wszystkich zawodników, tych gotowych do gry, jaki i kontuzjowanych na zbiórkę przed meczem!!! 

11.10.2017 LISWARTY wystąp! Przed nami derby!!!

Zbliża się IX seria spotkań, a w niej spotkają się LISWARTY z Krzepic i Popowa.

W ostatniej kolejce spadkowicze odnieśli zwycięstwa, dlatego ten mecz zapowiada się interesująco, a patrząc dodatkowo na historię pojedynków obu drużyn można być pewnym, że spotkanie będzie zacięte do ostatniej minuty, a emocji nie zabraknie.

LISWARTA Popów aktualnie zajmuje ósmą pozycję z dorobkiem 11 punktów. Na swoim koncie odnotowując trzy zwycięstwa, tyle samo porażek i dwa remisy. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby popowianie zbliżyli się do czołówki, gdyż różnice punktowe nie są duże, a do rozegrania jeszcze wiele spotkań.

Krzepiczanie są jak do tej pory niepokonani na własnym terenie i będą chcieli podtrzymać serię zwycięstw u siebie w obecnym sezonie. Po raz kolejny nie wiadomo w jakim zestawieniu kadrowym wybiegnie na boisko LISWARTA, ale oby jedenastka desygnowana do gry stanęła na wysokości zadania i udowodniła, że szczególnie przed własną publicznością prezentuje wyrównany, wysoki poziom!

Początek spotkania w Krzepicach 14.10.2017 o godzinie 15:00! Serdecznie zapraszamy!!!

15.09.2017 Ze smutkiem żegnamy Błażeja Nogę.

W ostatnich godzinach dotarła do nas smutna wiadomość o odejściu naszego kolegi, wiernego kibica naszej drużyny Błażeja Nogi.

Błażej walczył od dłuższego czasu z bardzo ciężką chorobą, niestety ta okazała się bezlitosna.

Zarząd Klubu wraz z zawodnikami oraz osobami bliskimi naszej drużynie łączy się w bólu z rodziną Błażeja.

Jesteśmy głęboko zasmuceni odejściem Błażeja i pragniemy złożyć najszczersze wyrazy współczucia najbliższym zmarłego..

Zawodnicy Liswarty najbliższy mecz dedykują ku pamięci Błażeja.