1.03.2017 Wielki sukces krzepickiej młodzieży!!!

W niedzielę 26.02.2017 odbyły się XII Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w HPN o Puchar Starosty Kłobuckiego rozegrany w Ostrowach nad Okszą. Mamy zaszczyt poinformować, że bezapelacyjnymi zwycięzcami okazali się młodzi zawodnicy LISWARTY KRZEPICE z roczników 2004,2005,2006!!!
 
LISWARTA KRZEPICE w grupie B zmierzyła się z LISWARTĄ Popów, ZNICZEM Kłobuck oraz GROMEM Miedźno. 
 
W pierwszym spotkaniu młodzież z Krzepic pokonała LISWARTĘ Popów 3:0, a na listę strzelców wpisali się Jakub Kowalski oraz Kacper Grzyb x2. 
 
W kolejnym meczu rywalem LISWARTY był ZNICZ Kłobuck, któremu krzepiczanie zaaplikowali trzy gole autorstwa Tobiasza Pokory x2 oraz Jakuba Kowalskiego nie tracąc przy tym żadnej bramki i zapewniając sobie tym samym awans do półfinału. 
 
W ostatnim spotkaniu w grupie krzepiczanie nie zwolnili jednak tempa i rozgromili GROM Miedźno 7:0!!! Na listę strzelców tym razem wpisali się Kacper Grzyb x2, Tobiasz Pokora, Maciej Krakowiak, Kacper Skalik, Radosław Pyzik x2. 
 
Razem z LISWARTĄ do dalszej fazy rozgrywek trafili zawodnicy Liswarty Popów, natomiast z grupy A do półfinałów awansował KS PANKI oraz POGOŃ KAMYK. 
 
W pierwszym półfinale KS PANKI pokonał 2:0 LISWARTĘ POPÓW, LISWARTA KRZEPICE natomiast pewnie 5:1 pokonała POGOŃ KAMYK zapewniając sobie tym samym miejsce w wielkim finale.
Gole dla LISWARY w tym meczu strzelali Tobiasz Pokora, Kacper Skalnik, Kacper Grzyb oraz gol samobójczy.Ubiegając fakty LISWARTA z POGONIĄ straciła jedyną bramkę w turnieju!!!
 
W wielkim FINALE spotkały się dwie niepokonane drużyny, a więc spotkanie zapowiadało się bardzo interesująco. Wiadome było, że jedna z ekip będzie musiała przełknąć gorycz porażki, a boisko zweryfikuje, która ekipa zasługuje na miano najlepszej w Powiecie. 
 
Finał rozegrał się pod dyktando LISWARTY KRZEPICE, która nie pozostawiła złudzeń, która drużyna była tego dnia w najlepszej dyspozycji i po trafieniach Kacpra Grzyba x2 oraz Jakuba Kowalskiego x2 zwyciężyła 4:0, tym samym zdobywając w przekonującym stylu MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWO POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ o PUCHAR STAROSTY KŁOBUCKIEGO!!!
 
Warto dodać, że najlepszym strzelcem turnieju okazał się Kacper Grzyb, który razem z Tobiaszem Pokorą znalazł się również w najlepszej "piątce" turnieju!!! 
 
Miejmy nadzieję, że ten sukces będzie motywacją do dalszej pracy młodych zawodników LISWARTY oraz zdobywania kolejnych trofeów drużynowych oraz indywidualnych. GRATULUJEMY!!!
 
Klasyfikacja końcowa XII Młodzieżowych Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w HPN o Puchar Starosty Kłobuckiego :
1. Liswarta Krzepice
2. KS Panki
3. Liswarta Popów
4. Pogoń Kamyk
5. Naprzód Ostrowy
6. Znicz Kłobuck
7. Akademia Sportu Przystajń
8. Grom Miedźno
 
SKŁAD LISWARTY: 
Tomasz Osuch, Mateusz Ślązak, Daniel Nogalski, Kacper Skalik, Kacper Kulej, Aleksander Kała, Jakub Kowalski, Radosław Pyzik, Kacper Grzyb, Tobiasz Pokora, Maciej Krakowiak
 
Trener: Władysław Nagłowski

08.12.2014 Zwycięstwo Trampkarzy W Turnieju Mikołajkowym!!!

06.12.2014 w hali sportowej w Ostrowie nad Okszą został rozegrany turniej trampkarzy o Puchar Wójta Gminy Miedźno. Do rywalizacji stanęły drużyny: Naprzód Ostrowy, Grom Miedźno, Liswarta Krzepice, Pogoń Kamyk. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Bardzo miły prezent mikołajkowy zrobili sobie i nam młodzi adepci krzepickiej Liswarty, którzy zwyciężyli z kompletem punktów! Podopieczni Stanisława Szczęsnego oprócz pucharu za zwycięstwo odebrali również nagrody indywidualne dla Najlepszego Strzelca, którym za zdobycie 6 bramek został Jakub Krakowiak oraz Najlepszego Bramkarza dla Dominika Lubańskiego! Serdecznie gratulujemy naszym młodym zawodnikom zwycięstwa w turnieju i życzymy samych sukcesów! Wyniki Liswarty:

Grom Miedźno – Liswarta Krzepice 3:4 (1:0)

bramki: Szymon Morga 2, Szymon Jóźwiak – Jakub Krakowiak 4

Pogoń Kamyk – Liswarta Krzepice 0:1 (0:1)

bramka: Jakub Krakowiak

Naprzód Ostrowy – Liswarta Krzepice 2:6 (0:3)

bramki: Przemysław Szymański 2 – Patryk Antczak 2, Jakub Krakowiak, Damian Kowalski, Dawid Tekieli, Mateusz Gądek 

Końcowa tabela i klasyfikacja turnieju:

Lp.

Nazwa drużyny

M

Pkt

Z

R

P

Bramki

1.

Liswarta Krzepice

3

9

3

0

0

11:5

2.

Naprzód Ostrowy

3

6

2

0

1

13:9

3.

Grom Miedźno

3

3

1

0

2

9:14

4.

Pogoń Kamyk

3

0

0

0

3

4:9

Skład Liswarty Krzepice:

1.Liswarta Krzepice: Dominik Lubański, Damian Kowalski, Jakub Krakowiak (kpt.), Dawid Tekieli, Patryk Antczak, Kacper Jambor, Wojciech Szostak, Mateusz Gądek, Patryk Celiński

Trener: Stanisław Szczęsny

25.08.2014 Spotkanie beniaminków!

autor: Mateusz Spaczyński

Najbliższa kolejka częstochowskiej okręgówki zostanie tym razem rozegrana w środę tj. 27.08 o godzinie 17:00. Do Krzepic przyjeżdża jeden z beniaminków Sparta Tworóg. Goście awansowali do wyższej ligi z czwartego miejsca lublinieckiej A klasy. W obecnym sezonie Sparta zgromadziła na swoim koncie identyczną liczbę punktów co krzepiczanie, czyli cztery. Nasi najbliżsi rywale z meczu na mecz łapią wiatr w żagle. Rozgrywki wprawdzie rozpoczęli od wysokiej 1:6 porażki z KS Częstochowa, ale w kolejnych meczach odebrali punkty Amatorowi Golce (2:2) oraz zwyciężyli z Orłem Kiedrzyn w ostatniej kolejce (3:1). Najbliższy mecz będzie niezwykle ważny dla układu tabeli i kto wie czy nie jednym z decydujących w walce o utrzymanie. Miejmy nadzieję, że Liswarta przebudzi się i na własnym boisku zapunktuje.