14.08.2017 Okres przygotowawczy dobiega końca!

W ostatnim czasie Liswarta Krzepice w formie przygotowania do kolejnego sezonu rozegrała dwa sparingi na własnym terenie w których grała ze zmiennym szczęściem. Najpierw musiała uznać wyższość LZS Rudniki, a w kolejnym pokonała drużynę ze Strojca.

W ostatnim rozegranym meczu, tym razem już o stawkę w Pucharze Polski na szczeblu okręgowym pokonała 5:2 Maraton Waleńczów. Łupem bramkowym podzielili się napastnicy. Grzegorz Noga trafił trzykrotnie, natomiast Rafał Kasprzak dołożył dwa trafienia.

Skład Liswarty:

Karol Hernacki – Paweł Buła, Tomasz Wojtal, Zbigniew Nagłowski, Mateusz Mońka -  Tobiasz Kierat, Łukasz Kilan, Miłosz Szczepański (Mateusz Spaczyński), Maciej Pilśniak – Grzegorz Noga, Rafał Kasprzak

Trener: Stanisław Szczęsny

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

Teraz przed nami już początek rozgrywek, a pierwszym rywalem Liswarty będzie w meczu wyjazdowym Płomień Czarny Las! Oby ten wyjazd był dla krzepiczan owocny!!!

4.08.2017 Pierwszy sparing na remis!

W rozeggranym wczoraj meczu kontrolnym Liswarta Krzepice gościła na boisku Olimpii Truskolasy. Spotkanie z wyżej notowanym rywalem zakończyło się remisem 4:4. Bramki dla Liswarty zdobyli Kacper Nagłowski oraz Rafał Kasprzak x3. Kolejny sprawdzian już w najbliższą sobotę, a rywalem Liswarty będzie LZS Rudniki

Skład Liswarty:

Karol Hernacki - Łukasz Kilan (Michał Kot), Łukasz Kajkowski, Zbigniew Nagłowski, Dominik Wawrzyniak - Rafał Kasprzak, Kacper Nagłowski, Miłosz Szczepański, Maciej Pilśniak - Grzegorz Noga, Mateusz Mońka

29.06.2017 Godne pożegnanie…

W ostatniej kolejce częstochowskiej „okręgówki” LISWARTA Krzepice zmierzyła się na własnym terenie z MLKS Woźniki.

Początek spotkania był nerwowy z obu stron, ale z czasem przebieg gry nabierał „piłkarskich” kształtów.

Pierwszą klarowną okazję mieli przyjezdni, kiedy to po rzucie rożnym zawodnik z Woźnik nie trafił w bramkę z odległości 6 metrów.

Liswarta chciała szybko odpowiedzieć. Swoją szansę miał Rafał Kasprzak, ale jego strzał zatrzymał bramkarz.

Chwilę później LISWARTA objęła prowadzenie po przeprowadzeniu szybkiej kontry, którą po zagraniu Rafała Kasprzaka wykończył Grzegorz Noga.

Przy kolejnym trafieniu głównym bohaterem był asystent przy pierwszym trafieniu, Rafał Kasprzak, który strzałem głowa wykorzystał dośrodkowanie Mateusza Spaczyńskiego z lewej strony.

Do przerwy wynik spotkania nie uległ już zmianie.

Po wznowieniu gry krzepiczanie ruszyli do przodu i stworzyli sobie kilka groźnych okazji, ale nie potrafili podwyższyć wyniku.

Wreszcie sprawy w swoje „ręce” wziął strzelec drugiej bramki i po indywidualnej akcji i minięciu trzech przeciwników Rafał podwyższył wynik.

Kolejne trafienie zapisał na swoim koncie Grzegorz Noga, kiedy to wykorzystał dośrodkowanie aktywnego Rafała i strzałem z bliska zdobył ostatnią bramkę dla LISWARTY.

Krzepiczanie mieli kilka okazji, żeby jeszcze podwyższyć wynik, ale to goście zdobyli trafienie honorowe. Po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym piłkę do siatki skierował zawodnik Woźnik.

Ostatecznie LISWARTA zakończyła rozgrywki zwycięstwem.

Dziękujemy wszystkim kibicom za cały sezon i wspieranie drużyny w dobrych, ale i gorszych chwilach. Mamy nadzieję, że będziecie z nami na dobre i na złe.

LISWARTA Krzepice 4:1 MLKS Woźniki

Skład Liswarty:

Jakub Chrzan – Karol Hernacki, Tomasz Wojtal, Zbigniew Nagłowski, Dominik Wawrzyniak (Grzegorz Pietrzak) – Mateusz Mońka, Łukasz Kilan, Mateusz Spaczyński, Krzysztof Korzekwa (Maciej Pilśniak) – Grzegorz Noga (Marcin Podgórski), Rafał Kasprzak (Adrian Mikołajczyk)

Trener: Stanisław Szczęsny

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

24.06.2017 Pożegnanie z "okręgówką".

Przed nami już ostatni mecz bieżącego sezonu. Do Krzepic zawita MLKS Woźniki. 
 
Mecz ten dla obu drużyn jest tylko spotkaniem o honor, ale zapewne obie ekipy mimo, że po sezonie czeka je inna przyszłość chciałyby zakończyć rozgrywki zwycięstwem!
 
Początek spotkania na stadionie w Krzepicach zaplanowany jest 24.06.2017 na godzinę 18:00. Serdecznie zapraszamy!!!

24.06.2017 Ambitna Liswarta...

Wyjazd do Częstochowy Liswarta Krzepice nie może zaliczyć do udanych, ale mimo ciężkiej sytuacji kadrowej wyszła z twarzą, z meczu z liderem naszej grupy Pogonią Kuźnica Marianowa. 
Od początku spotkania przewagę optyczną posiadali gospodarze, ale ciężko było im stworzyć groźną okazję przy dobrej, twardej grze w obronie przyjezdnych. 
Liswarta szukała swojej szansy w kontratakach i strzałach z dystansu, ale też nie nie zagrozili bramce miejscowych. W pierwszych 45 minutach kibice obejrzęli jedną bramkę, kiedy to po składnej akcji gola z strzałem z pola karnego zdoibył zawodnik gospodarzy. 
Trzeba wspomnieć, że obrońca gospodarzy powinien wcześniej obejrzeć "czerwo" za brutalny faul na Mateuszu Mońce. 
Po przerwie Płomień dorzucił kolejne dwa trafienia i ostatecznie Liswarta poległa 3:0. 
Zwycięstwo gospodarzy nie podlegało dyskusji, ale Liswarta zaprezentowała się ambitnie i zasłużyła na słowa uznania. 
PŁOMIEŃ Kużnica Marianowa 3:0 LISWARTA Krzepice
Skład Liswarty: Karol Hernacki - Zbigniew Nagłowski, Zbigniew Rudlicki, Mateusz Gazda, Dominik Wawrzyniak - Adrian Mikołajczyk, Grzegorz Pietrzak, Mateusz Spaczński, Krzysztof Korzekwa - Tomasz Wojtal, Mateusz Mońka 
Trener: Stanisław Szczęsny 

16.06.2017 WIELKIE DZIEKI ZA WSPARCIE BŁAŻEJA!!!

Wczoraj LISWARTA Krzepice zmierzyła się u siebie z WARTĄ Kamieńskie Młyny i mecz ten zadedykowała BŁAŻEJOWI NODZE. Na boisku wynik jednak nie był korzystny, ale na 5 z plusem zaprezentowali się kibice, którzy bardzo licznie wstawili się na stadionie w KRZEPICACH!

Zarząd Klubu wraz z zawodnikami LISWARTY pragnie wszystkim PAŃSTWU i każdemu z osobna bardzo serdecznie podziękować za dar serca i wsparcie dla BŁAŻEJA.

Do naszej akcji włączyli się również zawodnicy i kibice gości, za co WIELKIE DZIĘKI!!!

Razem pokazaliśmy, że nie zapominamy, jesteśmy z BŁAŻEJEM i trzymamy za niego kciuki w dalszej walce o powrót do zdrowia.

BŁAŻEJ trzymaj się, walcz i pamiętaj, że nie jesteś sam!!!