20.03.2017 LISWARTA poskromiła lidera!!!

Pierwsza kolejka rundy wiosennej zapowiadała się w Krzepicach bardzo interesująco, gdyż na teren LISWARTY przybył lider grupy I Amator Golce.

Początek spotkania był wyrównany. Obie drużyny próbowały akcji zaczepnych, ale brakowało w nich precyzji.

W końcu LISWARTA wyprowadziła szybki atak, który rozpoczął Konrad Pląskowski, a w głównych rolach wystąpili Rafał Kasprzak i Grzegorz Noga, którzy tworzyli duet napastników krzepiczan.

Rafał zagrał do Grzesia z bocznego sektora boiska, ruszył za akcją, Grzela obsłużył go prostopadłym podaniem, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem zachował stoicki spokój i z pełną kontrolą umieścił piłkę w siatce otwierając wynik meczu.

15.03.2017 Badania lekarskie!!!!!!!!!

Jutro tj. czwartek 16.03.2017 od godziny 19:00 odbędą się badania lekarskie zawodników wszystkich sekcji piłkarskich LISWARTY KRZEPICE!!!

 

Badani te są OBOWIĄZKOWE dla każdego zawodnika!!!

 

Osoby nieobecne będą musiały przebadać się we własnym zakresie, gdyż jest to niezbędny warunek do uczestnictwa w treningach oraz meczach!!!

15.03.2017 Rusza częstochowska „okręgówka”!!!

autor: Mateusz Spaczyński

Z zimowego snu w najbliższą sobotę obudzi się częstochowska „okręgówka”. Przed nami wiele interesujących spotkań, a dla naszej LISWARTY każde kolejne będzie walką o piłkarskie „życie”.

Na dzień dobry do Krzepic przyjedzie najtrudniejszy z możliwych rywali, na co wskazuje tabela, czyli aktualny lider grupy I Amator Golce. Drużyna prowadzona przez grającego trenera Jacka Rokosę pozytywnie zaskoczyła i z przewagą dwóch punktów nad kolejnymi trzema ekipami przezimowała na pierwszym miejscu.

Amator zapewne z dużym optymizmem przystępuje do wiosennych spotkań, a dawką pozytywnej energii było również V-ce Mistrzostwo Powiatu w Halowej Piłce Nożnej. W ostatnim rozegranym przed powrotem do ligowych zmagań meczu towarzyskim Amator pokonał drużynę Gromu Miedźno 4:3.

Wszystko wskazuje, że drużyna z Golców zapewni sobie awans do grupy mistrzowskiej, ale żeby być tego pewna musi zdobyć jeszcze kilka punktów i na pewno z założeniem zgarnięcia kompletu przyjedzie do Krzepic.

Pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej to dla LISWARTY KRZEPICE pewna niewiadoma, ale zarazem szansa na powiększenie swojego dorobku punktowego. Dyspozycja dnia i odpowiednie nastawienie mentalne będzie bardzo istotne, żeby myśleć o korzystnym wyniku w walce z faworytem. Pierwszy mecz pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Amatora 3:1, jednak każde spotkanie to nowa historia więc w Krzepicach wszystko będzie możliwe. Trener Szczęsny niestety z powodu kontuzji nie będzie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników.

Mimo, że obie ekipy dzieli duża różnica punktowa spotkania pomiędzy ekipami są zazwyczaj zacięte, a o końcowym wyniku decydują detale. Jak będzie tym razem? Która z drużyny zejdzie z boiska z lepszym nastrojem?

Pierwszy gwizdek sędziego na stadionie w Krzepicach jest przewidziany w sobotę tj. 18.03.2017 o godzinie 16:00!!!

Zapraszamy kibiców obu drużyn, aby wstawili się na inauguracji rundy wiosennej i razem z zawodnikami stworzyli sportowe widowisko, miejmy nadzieję wysokich lotów!!!

12.03.2017 Zwycięstwo Liswarty w ostatnim sparingu!

W rozegrznym wczoraj ostatnim meczu kontrolnym przed nieubłagalnie zbliżającą się rundą rewanżową częstochowskiej "okręgówki" LISWARTA KRZEPICE pokonała na własnym terenie LZS Kościeliska 6:1. Bramki dla miejscowych zdobywali: Grzegorz Noga x2, Krzysztof Korzekwa x3 oraz powracający do gry w naszej drużynie po kilkuletniej przerwie Tobiasz Kierat. 

5.03.2017 Drugie zwycięstwo w meczu kontrolnym.

W rozgrywanym sparingu z Naprzodem Ostrowy na terenie rywala Liswarta Krzepice odniosła drugie zwycięstwo w okresie przygotowawczym po trafieniach w drugiej odsłonie gry Tomasza Wojtala.

Przed rozpoczęciem rundy wiosennej LISWARCIE pozostał do rozegrania jeszcze jeden sparing. W najbliższą sobotę rywalem krzepiczan będzie drużyna z Kościelisk. 

28.02.2017 Wygrany sparing!!!

W pierwszym rozegranym meczu kontrolnym przed zbliżającą się rundą wiosenną częstochowskiej "okręgówki" Liswarta Krzepice pokonała na własnym terenie Kmicica Kruszyna 4:2. 

Kolejny sparking krzepiczanie rozegrają w najbliższą sobotę. 

20.02.2017 LISWARTA KRZEPICE na pudle w XVII MPKwHPN!

Za nami kolejna edycja Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów im. Marka Sztolcmana.

LISWARTA KRZEPICE w grupie I spotkała się z KS PANKI oraz JUNIOREM SZARLEJKA.

W meczu otwarcia LISWARTA zmierzyła się z KS PANKI i po bramce Mateusza Mońki objęła prowadzenie jednak KS nie złożył broni i w ostatniej minucie doprowadził do wyrównania i podziału punktów.

W drugim spotkaniu grupy I niespodziewanie JUNIOR SZARLEJKA zwyciężył 2:1 z KS PANKI, a decydującą bramkę zdobył na kilka sekund przed syreną końcową.

W ostatnim spotkaniu grupy I pomiędzy LISWARTĄ KRZEPICE, a JUNIOREM SZARLEJKA padł remis 1:1, a wyrównującą bramkę na wagę awansu do fazy pucharowej dla krzepiczan zdobył Karol Hernacki.

W grupie II awans wywalczyły drużyny ZNICZA KŁOBUCK oraz AMATORA GOLCE zostawiając bez zdobyczy punktowej OLIMPIE TRUSKOLASY.

W meczu półfinałowym pomiędzy LISWARTĄ KRZEPICE, a ZNICZEM KŁOBUCK gospodarze okazali się mało gościnni wygrywając 2:1. Na pierwsze trafienie ZNICZA odpowiedział Grzegorz Noga, ale po drugim ciosie krzepiczanie się nie podnieśli i w meczu o III miejsce ponownie zmierzyli się z JUNIOREM SZARLEJKA, który musiał uznać wyższość AMATORA GOLCE.

LISWARTA KRZEPICE po bramkach Mateusza Mońki oraz Kacpra Nagłowskiego objęła prowadziła 2:0, ale w ostatnich sekundach JUNIOR odpowiedział bramką honorową. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 i LISWARTA mogła cieszyć się z miejsca medalowego.

W finale ZNICZ KŁOBUCK pokonał po dogrywce i złotym golu AMATORA GOLCE i to właśnie gospodarze stanęli na najwyższym stopniu podium.

W meczu o V miejsce pomiędzy KS PANKI, a OLIMPIĄ TRUSKOLASY górą byli IV ligowcy, a całkowity układ XVII Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej im. Marka Sztolcmana prezentował się następująco:

ZNICZ Kłobuck, AMATOR Golce, LISWARTA Krzepice, JUNIOR Szarlejka, KS Panki, OLIMPIA Truskolasy.

Warto dodać, że do drużyny gwiazd turnieju finałowego został wybrany Grzegorz Noga!!!

Skład LISWARTY:

Konrad Pląskowski – Grzegorz Noga, Kacper Nagłowski, Mateusz Mońka, Tobiasz Kierat, Maciej Pilśniak, Marcin Podgórski, Dominik Wawrzyniak, Karol Hernacki, Mariusz Ściebura, Mateusz Spaczyński

Sztab trenerski: I trener: Stanisław Szczęsny,     Alojzy Mikołajczyk

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak