6.02.2017 Awans LISWARTY!!!

LISWARTA Krzepice we wczorajszym turnieju kwalifikacyjnym XVII Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej im. Marka Sztolcmana zapewniła sobie awans do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany 19.02.2017.

W meczach kwalifikacyjnych krzepiczanie na dzień dobry zmierzyli się z gospodarzami Zniczem Kłobuck i po bramce… Konrada Pląskowskiego objęli prowadzenie. Nasz bramkarz długim podaniem chciał „uruchomić”  swojego partnera, który absorbował golkipera przeciwników, jednak piłki nie dotknął, a ta wpadła tuż przy słupku do bramki. Kiedy wydawało się, że LISWARTA ma wszystko pod kontrolą Znicz wycofał bramkarza z gry i na 10 sekund przed ostatnim gwizdkiem doprowadził do wyrównania. Spotkanie zakończyło się więc wynikiem 1:1.

W drugi spotkaniu przeciwnikiem LISWARTY był GROM Miedźno. Spotkanie było zacięte, a bramkę na wagę zwycięstwa 1:0 dla drużyny z Krzepic zdobył po dobrze rozegranym rzucie rożnym Kacper Nagłowski.

W ostatnim spotkaniu po przeciwnej stronie LISWARTY stanęła drużyna SPARTY Nowa Wieś, która wcześniej pokonała GROM i przegrała ze ZNICZEM. Na prowadzenie krzepiczan wyprowadził po dwójkowej akcji z Rafałem Kasprzakiem, Kacper Nagłowski. SPARTA doprowadziła do wyrównania, jednak LISWARTA wykorzystała w dalszej części meczu grę w przewadze i po bramce Rafała Kasprzaka, któremu asystował Grzegorz Noga zapewniła sobie zwycięstwo.

LISWARTA bez porażki przebrnęła kwalifikacje i razem ze ZNICZEM Kłobuck zagra w finałach.

Skład LISWARTY:

Konrad Pląskowski – Łukasz Kilan, Grzegorz Noga, Rafał Kasprzak, Kacper Nagłowski, Maciej Pilśniak, Mateusz Spaczyński, Tomasz Wojtal, Mateusz Mońka, Dominik Wawrzyniak. 

4.02.2017 Mistrzostwa Powiatu w HPN im. Marka Sztolcmana

XVII Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego im. Marka Sztolcmana w HPN Seniorów w Kłobucku odbędą się w terminie 05.02 – 19.02.2017 w hali Gimnazjum w Kłobucku.

I Turniej Eliminacyjny 05.02.2017 rozpocznie się o godzinie 13:00, pierwsze spotkanie zaplanowane jest na godzinę 14:00. W I turnieju zagrają: KS Panki, AMATOR Golce, HURAGAN Jezioro, PŁONIEŃ Borowe oraz POGOŃ II Kamyk.

II turniej również 5.02.2017 rozpocznie się o godzinie 18:15, pierwsze spotkanie zaplanowano na 18:30. W II turnieju zagrają: LISWARTA Krzepice, GROM Miedźno, ZNICZ Kłobuck, SPARTA Nowa Wieś.

III Turniej Eliminacyjny zostanie rozegrany 12.02.2017 od godziny 14:00, a zagrają w nim OLIMPIA Truskolasy, JUNIOR Szarlejka, POGOŃ Kamyk, BŁĘKITNI Libida oraz MARATON Waleńczów.

Do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany 19.02.2017 od godziny 13:30 awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Mamy nadzieję, że LISWARTA Krzepice zaprezentuje się z jak najlepszej strony i będzie odgrywała znaczącą rolę w Mistrzostwach Powiatu!!!

28.01.2017 Sparingowy rozkład jazdy!!!

W okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej częstochowskiej "okręgówki" Liswarta Krzepice rozegra następujące mecze kontrolne:

18.02.2017 MKS Kluczbork (juniorzy)

25.02.2017 Kmicic Kruszyna

4.03.2017 Naprzód Ostrowy

11.03.2017 Kościeliska

12.01.2017 Plan treningowy na bieżący tydzień.

Liswarta Krzepice wczoraj wzowiła treningi. W tym tygodniu zajęcia odbędą się jeszcze w piątek 12.01.2017 o godzinie 17:30 w hali gimnazjum oraz w sobotę 14.01.2017 o godzinie 14:00 na stadionie Liswarty. Zapraszamy do udziału w zajęciach!!!

02.01.2017 Liswarta wznawia treningi 11-ego!!!

Już niebawem pierwsza drużyna Liswarty Krzepice po przerwie Świąteczno - Noworocznej rozpocznie przygotowania do rundy rewanżowej sezonu 2016/2017. 

Pierwszy trening w 2017 roku zaplanowany jest w hali sportowej gimnazjum, w środę 11.01.2017 o godzinie 18:30.

Zapraszamy wszystkich zawodników, a także tych, którzy chcieliby spróbować swoich i dołączyć do drużyny Liswarty!!!

21.11.2016 Rollercoaster w Kościelcu!

Za nami już ostatnia rozgrywana tej jesieni seria spotkań w częstochowskiej "okręgówce", a w niej Liswarta Krzepice wybrała się na teren Lotnika Kościelec i trzeba pzyznać, że na murawie się działo... 
 
Faworytem spotkania byli gospodarze, ale przyjezdni po ostatnich meczach w których regularnie punktowali chcieli pokusić się o sprawienie niespodzianki. 
 
Pierwsze minuty to dość wyrównana gra, króra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Gospodarze próbowali stworzyć okazję w ataku pozycyjnym, natomiast Liswarta nastawiona była na szybkie akcję. Po jednej z takich akcji krzepiczanie wywalczyli rzut rożny. Piłkę po dośrodkowaniu obrońcy Lotnika wybili przed pole karne, gdzie ustawiony był Baweł Buła, który bez przyjęcia huknął w kierunku bramki, futbolówkę ręką zatrzymał jeden z obrońców miejscowych, a arbiter główny wskazał na 11 metr. Do piłki podszedł Grzegorz Noga, uderzył, ale piłka zatrzymała się na słupku i niestety wyszła w pole gry. 

17.11.2016 Na zakończenie jesieni Liswarta jedzie do Kościelca!

Za nami XIV kolejek, a do rozegrania pozostała już ostatnia seria spotkań częstochowskiej "okręgówki" tej jesieni. Grupa I się podzieliła i wyraźnie widać o jakie cele będą grać poszczególne drużyny. Liswarta Krzepice uda się do Kościela, gdzie powalczy o kolejne punkty z Lotnikiem. 
 
Gospodarze przed sezonem byli wymieniani w gronie drużyn, które włączą się w walkę o grupę mistrzowską, a może w dalszej perspektywie pokuszą się o coś więcej. Bieżące rozgrywki zweryfikowały jednak przewidywania, a Lotnik ku zaskoczeniu swoich kibiców zajmuje miejsce w drugiej połowie tabeli. Ósme miejsce zapewne nie odzwierciedla ambicji drużyny, ale jedym zwycięstwem team z Kościelca może przesunąć sie nawet na piątą pozycję, gdyż różnice punktowe w środkowej strefie tabeli są znikome.